MÖBLER / Bord / Spelbord 10963369
nr 1096 3369
Spelbord
sent 1800-tal, ek, längd: 88 cm, djup: 44 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 mars 2017
kl 20:17:44
100 kr
250 kr